Ticho pred búrkou. Asi toto spojenie najlepšie vystihuje kľudné veľkonočné obdobie, po ktorom nastane v Bratislave niečo, čo nemá s pokojom nič spoločné. Už v stredu 4. apríla totiž príde do Majestic Music Clubu (MMC) nórska formácia Kvelertak a zvesti o jej divokých koncertoch vravia, že to bude naozaj pamätný večer.

Spoiler alert: bude tam všetko, čo čakáte od metalovej kapely plnej života, vrátane potu, headbangovania a pogovania. Ale nečakajte žiadnu formu bez obsahu – v hlavnej úlohe bude najmä originálne poňatie rock’n’rollu a hardcore punku s black metalovým vokálom v skvele znejúcej nórčine a masívnym zvukom troch gitár.
Členovia Kvelertak, ktorí si do slovenskej metropoly odskočia z turné World Wired Tour americkej legendy Metallica, budú na Slovensku už od stredajšieho rána. Je teda možné, že ich stretnete v uliciach Bratislavy, ktorú poctia svojou návštevou vôbec prvýkrát. K výnimočnému stredajšiemu večeru prispejú aj predkapely, a to domáca zostava ČAD a nórske zoskupenie Sibiir.
Ak chcete byť medzi tými, ktorí 4. apríla zažijú jeden z heavy koncertov roka, stále máte šancu. Vstupenky kúpite v sieti Predpredaj.sk za 18 eur, na mieste bude lístok o 4 eurá drahší. 

Časový harmonogram večera:
19:00 – doors open
19:45-20:30 – Sibiir
20:45-21:45 – ČAD
22:00-23:30 – Kvelertak

zdroj: hudba.sk

Zdieľať:
© 2014 - 2017 Media Rock, s.r.o. Rádio Rocková republika