Každá rocková alebo metalová kapela vie, že väčšina merchu je vždy na rovnakej báze. Ale niektoré si hľadajú spôsoby, ako zaujať aj inak. Nedávno vyšli na trh vibrátory Mötley Crüe a Motörhead a teraz na scénu prichádzajú kondómy od FOGHAT.

 

Keď anglická klasická rocková skupina Foghat v roku 1975 vydala skladbu Slow Ride, zrejme nepočítala s tým, že o štyridsaťtri rokov neskôr na oslavu výročia jej vytvorenia vymyslia Slow Ride kondómy. Lebo predsa aj pri pomalej jazde je ochrana vždy dôležitá, pokiaľ nechcete skončiť hneď s potomkami na krku.

 

Zoskupenie tvrdí, že sa rozhodli vytvoriť kondómy so svojou značkou, aby pomáhali fanúšikom užívať si počas ich skladby bezpečne. Zároveň poukázali na vhodný čas predaja tejto novinky, keďže je krátko pred Valentínom.

 

K upozorneniu na novinku na Twitteri kapela priedala aj kartičku znázorňujúcu dve deti, kde staršie dievčatko hovorí chlapčekovi: ,,Mamička a ocinko počúvali Slow Ride… A potom si sa narodil ty.“ Vyjadrenie skupiny v príspevku hovorí:,,Počuli sme príbehy o tom, ako mnohí z vás počali pri Slow Ride. To je skvelé! Ale ak ešte nie ste pripravení na rodičovstvo, radi vám pomôžeme.“

 

Pokiaľ by ste sa rozhodli vyskúšať Slow Ride kondómy, dostupné sú na oficiálnej stránke zostavy v cene 15 dolárov, čo je v prepočte približne 12 eur za balíček šiestich kusov.

 

Foghat však nie sú prví, ktor prišiel s takýmto nápadom. Kondómy už mali v ponuke merchu napríklad aj Kiss, Slayer či Ghost.

 

Zdroj: Rocker.sk

Zdieľať:
© 2014 - 2017 Media Rock, s.r.o. Rádio Rocková republika